Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

W dniach 19-22 czerwca w naszą szkołę odwiedzili goście ze Szczecina. Uczniowie LozOI wspólnie z uczniami naszego liceum brali udział w projekcie "Łączy nas teatr", którego podsumowaniem była wizyta studyjna. Uczniowie LOzOI gościli w naszym licem i wspólnie z uczniami klasy 1B1 LO brali udział w różnych formach zajęć dotyczących m.in. teatru. Były to:

  • spektakl "1984" w reżyserii Barbary Wysockiej w Teatrze Powszechnym w Warszawie
  • warsztaty teatralne przed spektaklem w Teatrze Powszechnym
  • warsztaty teatralne "Początki teatru" w Teatrze Królewskim w Łazienkach Królewskich;
  • wspólny spacer po Warszawie, której plan opracowali samodzielnie uczniowie klasy 1B1
  • warsztaty teatralne do spektaklu "1984" przeprowadzone przez koordynatorki projektu, panie: Katarzynę Szczudlińską i Martę Gosecką.

Projekt został zorganizowany dzieki ogromnemu zaangażowaniu uczniów naszego liceum, to oni opracowali program wspólnego zwiedzania miasta, czuwali nad atrakcjami, nie opuszczali swoich gości ani na chwilę. Druga część projektu odbędzie się w Szczecinie już jesienią, ale to nie wszystko, planujemy już kolejną wizytę uczniów z LozOI w naszej szkole

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP