Szkoła

Podsumowanie działań prospołecznych w roku szkolnym 2017/2018

Szkoła to nie tylko miejsce nauki, to także miejsce, w którym kształtowane są postawy prospołeczne. Jak co roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły czynnie uczestniczyli w projektach i akcjach promujących postawy altruistyczne, które nie tylko uwrażliwiają młodzież na potrzeby innych, ale także integrują społeczność szkolną. Dzięki staraniom wychowawców, nauczycieli, dyrekcji i uczniów gotowość do działania na rzecz innych osób, stała się normą w naszej szkole. Co robiliśmy w roku szkolnym 2017/2018? Kontynuowalismy współpracę z organizacjami pozarządowymi: Fundacja WOŚP – Sztab WOŚP, Fundacja Zaczyn – Zrozumieć starość – warsztaty dla uczniów i nauczycieli, Stowarzyszenie Pedagogów Teatru oraz realizowaliśmy zadania wynikające z kalendarza szkoły: każda klasa wraz z wychowawcą przygotowywała akcję na rzecz środowiska.

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP