Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 Akcje pomocy innym tradycyjnie cieszą się w "Maczku" dużym zainteresowaniem. Przed świętami szczególnie czujemy chęć uczestniczenia w takich wydarzeniach. 

Są tak duże, wspaniałe akcje jak "Szlachetna paczka" czy WOŚP, ale też mniejsze sposoby wspierania innych - np. zbiórka darów i karmy dla zwierząt.  Odbyła się też charytatywna sprzedaż kalendarzy  "Adopciaki.pl  Szczęśliwy 2022"  na rzecz podopiecznych Fundacji Viva "Tylko Przyjaciele Zwierząt".  Cały dochód został przekazany na ratowanie, leczenie i rehabilitację podopiecznych schroniska. A na końcu - na znalezienie zwierzakom stałych, dobrych domów.

Dla wszystkich biorących udział w tej akcji - uczniów i nauczycieli "Maczka" - serdeczne podziękowania i życzenia wspaniałych Świąt!

Fundacja w swoim imieniu składa wszystkim "zwierzolubnym" najlepsze życzenia i dziękuje za wsparcie, a jej podopieczni - za pamięć i serce :)

"Ratując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale cały świat zmieni się dla tego jednego psa" (lub kota lub innego czworonożnego przyjaciela)  :)

Ewa Kolosa  (Biblioteka)

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP