Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

23 listopada 2021 roku w naszej szkoła odbyła się lekcja języka hiszpańskiego z native speakerem w ramach programu Cernuda  organizowanym przez biuro Radcy ds. Edukacji w Ambasadzie Hiszpanii. Program polega na łączeniu się szkół z całej Polski ze szkołami Językowymi gdzie prolegent dasnej szkoły przedstawia dane zagadnienia.

Klasa 3 f poprzez aplikację Teems połączyła się się panem Lucasem Javierem Perezem de la Fuente -  dyrektorem Szkoły Językowej Enforex Marbella y Sevilla. Spotkanie zostało zorganizowane przez panią profesor Marię Strus.

Podczas spotkanie wspólnie z prowadzącym Hiszpanem uczyliśmy się czasów Préterito Perfecto, Préterito Indefinido i Préterito Imperfecto. Pan Lucas przypomniał nam zasady tworzenia tych czasów oraz  określniki czasu. W ramach utrwalenia zdobytej wiedzy na koniec spotkania  zagraliśmy też w kahoota. Dzięki temu spotkaniu mieliśmy okazję na zetknięcie się z żywym językiem. Mogliśmy także przypomnieć sobie poznane wcześniej czasy.  Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań w ramach programu.

 

Amelia Bieńkowska i Julka Stelmańska 3f 

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP