Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

"Każdy dzień jest kawałkiem historii, nikt nie jest w stanie opowiedzieć jej do końca..." My już dobiliśmy do mety i 19.11.2021 pożegnaliśmy ziemię, która kryje wiele tajemnic. Zamknęliśmy długoterminowy projekt "Wyjazdowa Akademia Maturzysty".  Dziś odbyła się właśnie ostatnia, wieńcząca projekt wycieczka. Główną częścią projektu była żywa lekcja historii w Państwowym Muzeum Auschwitz - Birkenau.  Uczniowie naszej Szkoły uczcili minutą ciszy więźniów zamordowanych przy "Ścianie Straceń" oraz zapalili znicze i złożyli kwiaty pod Międzynarodowym Pomnikiem Ofiar Obozu. Ile udało nam się zapamiętać, co zrozumieliśmy, jak odebraliśmy i z czym powróciliśmy? Odpowiedź pozostanie na pewno w naszych sercach i umysłach.

Klasa 3B1

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP