Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

Różowa skrzyneczka to fundacja, której celem jest walka z wykluczeniem menstruacyjnym, zapewnienie powszechnego dostępu do bezpłatnych środków higieny na czas menstruacji w przestrzeni publicznej oraz dostęp do rzetelnej edukacji w zakresie miesiączkowania w szkole. Staramy się o zniesienie tabu, którym obciążona jest w Polsce menstruacja, włączając do dyskusji zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Głośno mówimy potrzebie ekologicznych i zdrowych rozwiązań na czas miesiączki. Od grudnia 2019 r., kiedy zawisła pierwsza różowa skrzyneczka wypełniona podpaskami w Centrum Praw Kobiet we Wrocławiu, udało nam się umieścić ich w przestrzeni publicznej około 3000! Różowe skrzyneczki znajdują się dziś w szkołach, bursach, placówkach edukacyjnych, szpitalach, kinach, bibliotekach, teatrach. W akcję włączają się kolejne samorządy - Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, powiat trzebnicki, Krotoszyn, Kołobrzeg, Olsztyn, Legnica to tylko niektóre z nich. Do akcji przyłączyła się również Warszawa i Bielany a dokładnie Młodzieżowa Rada Bielan :)

Dziś odebraliśmy podarowane przez Młodzieżowa Rada Bielan  trzy Różowe Skrzyneczki, które zawisły już w damskich toaletach na 1 i 2 piętrze oraz w jednej z przebieralni na hali sportowej 😌

Dziękujemy za wsparcie :) Dzięki MRB  Maczek nie zostaje w tyle i wspiera wszystkie kobietki :) Mamy nadzieję, że dalsza współpraca z MRB będzie równie owocna, jak w poprzednich latach ❤️ Kto wie, może jeszcze wesprze nas w niejednej akcji :)

Pozdrawiamy serdecznie :)

MuszkA

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP