Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

    Uczniowie klasy 3c w dniu 27 września 2021 na lekcjach hiszpańskiego profesor Marii Strus wzięli udział w konkursie "MERITUM języka hiszpańskiego" zorganizowanym z okazji Europejskiego Dnia Języków przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum", Siemianowice Śląskie. W konkursie brały udział szkoły z całej polski. Tym bardziej jest nam miło ogłosić że Nina Kulińska z 3c zajęła 1 miejsce a Łukasz Rolak z 3c III miejsce Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach z języka hiszpańskiego.

Maria Strus

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP