Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

W środę 22 września przypada Europejski Dzień bez Samochodu, który kończy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. W środę będzie można za darmo podróżować autobusami, tramwajami, metrem oraz niektórymi pociągami.

W Polsce Dzień bez Samochodu obchodzony jest od 2004 r. pod patronatem Ministerstwa Środowiska. Jak co roku, 22 września w wielu polskich miastach będzie można skorzystać z darmowego transportu.

Warszawski Zarząd Transportu Miejskiego zachęca, aby w dniu bez samochodu pozostawić swój pojazd na parkingu i skorzystać z komunikacji miejskiej. Nie trzeba będzie mieć przy sobie dowodu rejestracyjnego, aby skorzystać z darmowych przejazdów autobusami, tramwajami, metrem oraz pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej i Kolei Mazowieckich (zarówno w pierwszej, jak i w drugiej strefie biletowej).

"Od 2016 roku w Europejski Dzień bez Samochodu wszyscy podróżują Warszawskim Transportem Publicznym bezpłatnie. W środę, 22 września zachęcam zmotoryzowanych do przesiadki do komunikacji. A osobom korzystającym na co dzień z transportu publicznego dziękuję za trafny wybór. Dzięki temu oddychamy w stolicy czystszym powietrzem i produkujemy mniej smogu" – mówi prezydent Rafał Trzaskowski.

W środę, 22 września analogiczne akcje przygotowało wiele polskich miast. Bez biletu będzie można poruszać się m.in. po Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Aglomeracji Śląskiej, Rzeszowie, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Słupsku i Bielsku-Białej.

Zachęcamy do wycieczek i podróży :)

MuszkA

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP