Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

        Upiornie ciekawa podróż dookoła świata podczas, której poznacie obchody święta “zaduszek” z różnych zakątków naszego globu? Tak to może być możliwe podczas Bielańskich Duszków! Transmitowana online impreza będzie składała się z dwóch części.

W pierwszej części zostanie przybliżony charakter i znaczenie tradycyjnych słowiańskich dziadów. Wspólnie z Marleną Cichocką – finalistką VIII edycji programu MasterChef  przygotowane zostaną smakołyki dla przodków.

W drugiej części pokazane zostanie czym charakteryzuje się powszechnie znane Halloween i jaki ma związek z celtyckim Samhain. W tej części zostaną wykonane lampiony z dyni i proste przebrania. Día De Los Muertos to meksykańskie święto, którego obchody są unikalne w skali świata. W czasie kilkudniowych celebracji meksykanie hucznie i radośnie witają zmarłych i oddają im należyty szacunek. Profesjonalna mekupistka, na co dzień pracująca na planie filmowym wprowadzi nas w świat charakterystycznych dla tego święta makijaży. Pokazana zostanie jak taka charakteryzacja wygląda na twarzy ale też na masce.

Na zakończenie odbędzie się spektakl o wyjątkowej podróży w czasie, w którą zabierze Was Teatr Objazdowy Pomarańczowy Cylinder. Oprócz świetnej zabawy, ciekawych warsztatów będą też konkursy  z nagrodami dla najbardziej uważnych. O tym co należy przygotować aby bawić się z nami, poinformujemy Was wkrótce.

UWAGA!

Transmisja dostępna na stronie: https://www.facebook.com/bielanyonline/

Marlena Cichocka – (https://marlenagotuje.pl/o-mnie/

Teatr Objazdowy Pomarańczowy Cylinder – http://pomaranczowycylinder.pl/ 

MuszkaA

https://bok-bielany.eu/bielanskie-duszki-online/ 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP