Szkoła

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że jako konsorcjum brokerskie Marsh / Supra Brokers na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawy przeprowadziliśmy w ramach Prawa Zamówień Publicznych konkurs ofert na ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2020/2021, na podstawie którego wyłoniliśmy najkorzystniejszą ofertę ochrony w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Uniqa S.A., skierowaną do wszystkich jednostek oświatowych Miasta Stołecznego Warszawy. 

W nawiązaniu do wysyłanych w formie e-mail czerwcowych zaproszeń na webinaria na temat ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży w ramach programu ubezpieczeniowego dla placówek oświatowych Miasta Stołecznego Warszawyw załączeniu przesyłam ofertę/ulotkę ubezpieczenia NNW wraz z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU) oraz tabelą uszczerbków na zdrowiu.   

Propozycja obejmuje możliwość przystąpienia dzieci do ubezpieczenia w formie:

- online na stronie www.nnw24.plza pośrednictwem której każdy rodzic indywidualnie wybiera wariant ubezpieczenia dla swojego dziecka i opłaca składkę,

- papierowej deklaracji  znajdującej się na 2 stronie ulotki.

Dodatkowo, umożliwiamy Państwu zorganizowanie wirtualnej Rady Rodziców, podczas której przedstawimy powyższą ofertę ubezpieczenia NNW.

W najbliższym czasie odwiedzę Państwa placówkę w celu bezpośredniego przedstawienia oferty ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2020/2021.

W przypadku pytań służę pomocą.

Robert Walczak

Supra Brokers S.A.Manager Ubezpieczeń Pracowniczych i Osobowych

tel. 885 882 406

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP