Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

Czas na podsumowanie działań na rzecz zwierząt w naszej szkole w pierwszym semestrze. Działo się naprawdę dużo. W listopadzie odbyło się spotkanie z p. Dorotą Sumińską, pisarką i lekarzem weterynarii, dotyczące naszego stosunku do „braci mniejszych” i możliwości poprawienia ich często dramatycznego losu. Prelekcję dla uczniów LO wygłosiła p. Joanna Popko, Prezes Fundacji „JOKOT”. Podczas spotkania mogliśmy się dowiedzieć wszystkiego o działalności Fundacji na rzecz bezdomnych kotów. Uczniowie licznie wzięli udział w zbiórce karmy oraz innych potrzebnych rzeczy dla „JOKOTa” oraz Schroniska w Józefowie. Podczas zebrania z rodzicami 17 grudnia odbyła się akcja „Ciacho dla zwierzaka” (dochód 220zł), gościliśmy wtedy przemiłe Panie z JOKOTA wraz z ich mruczącymi podopiecznymi. Kociakami podczas akcji opiekowały się nasze uczennice- wolontariuszki, dziewczyny zbierały też datki do fundacyjnych puszek. Przeprowadzone zostały dwa konkursy fotograficzne „Wszystkie stworzenia duże i małe” oraz „Selfie ze zwierzakiem”.

 

Wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili siedzibę JOKOTA, i co najważniejsze, podjęli się na bieżąco pomagać Fundacji. Do kociarni dojeżdżają uczniowie klas II E i I C. Planowane są kolejne działania, niedługo wzorem lat ubiegłych odbędzie się kiermasz książki, z którego dochód przeznaczymy na rzecz zwierząt, zorganizowane będą też wizyty w Schronisku w Józefowie.

K. Witkowska, M. Serafin

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP