Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

Za nami kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z udziałem wolontariuszy z naszej szkoły. Tradycyjnie w akcję włączył się Burmistrz i Urząd Dzielnicy Bielany. Serce maczkowego Finału biło już 9 stycznia podczas trzeciej już imprezy zamkniętej. W hali sportowej odbył się towarzyski mecz piłki ręcznej między drużynami XCIV LO im. gen. Stanisława Maczka i XLI LO im. Joachima Lelewela. W przerwach spotkania Burmistrz Dzielnicy Bielany Rafał Miastowski poprowadził licytację numeru startowego XXXII Biegu Chomiczówki.Atmosferę w hali podgrzewały występy taneczne grup z EM-Studio. W tym roku także nie zapomnieliśmy o najmłodszych, zaprosiliśmy do wspólnej zabawy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 53, dla nich Teatrzyk Maczek przygotował przedstawienie „Kopciuszka” we własnej aranżacji.

Całemu przedsięwzięciu, tradycyjnie już towarzyszył kiermasz zorganizowany przez uczniów Gimnazjum. Po raz kolejny Dyrekcja ZS 55 i całe grono pedagogiczne okazali nam wielkie serce. Dzięki przychylności i zaangażowaniu całej społeczności szkolnej i zaproszonych gości podczas imprezy zamkniętej udało nam się zebrać ponad 1500 PLN, zaś w zbiórce ulicznej 33000 PLN. Dziękujemy- Razem możemy więcej.

Katarzyna Szczudlińska

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP