Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

W grudniu 2014r. trzyosobowy zespół z naszej szkoły w składzie:pani Iwona Matusik, AleksandraOlbryś i Tomasz Warszawski (uczniowie z klasy 2b) wziął udział w XIV Dyktandzie Bielańskim, które było zatytułowane ''Makroproblemy burmistrza Hieronima''.Tekst nie należał do łatwych. Oto próbka ortograficznych zmagań naszych uczestników: ''Burmistrz podleje swoją hoję, poprawi żakardowe zasłony i półleżąc na żółtozłotym szezlągu będzie marzył o chojrackiej gżegżółce, chyboczącej się na gałązce modrzewia wespól z pustułką, sójką i makolągwą.'' Pani Iwona Matusik znalazła się w gronie laureatów. Zajęła II miejsce. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a pani Iwonie Matusik gratulujemy zaszczytnego tytułu. 

Małgorzata Brudzińska

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP