Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

W dniu 7 listopada br. zaprosiliśmy dla Was i gościliśmy w naszej Szkole „Wilki” z bielańskiej WATAHY. Bielańskiego Klubu sportowego, w którym młodzież uprawia biegi na orientację. Młodzi zawodnicy WATAHY wraz z trenerem Karolem Galiczem (tegorocznym Mistrzem Polski oraz reprezentantem naszego kraju na MŚ i ME) zorganizowali dla naszych uczniów trzy trasy o różnym stopniu trudności (AMATOR, MANIAC i CHOJRAK).

Krótka informacja odnośnie zasad orientowania mapy, pokonania tras i zaliczania poszczególnych punktów kontrolnych na początku a potem już zajęcia w terenie.  Nasi Uczniowie bawili się na nietypowej lekcji wychowania fizycznego, poznając BNO. Mimo, że aura listopadowa przy niewielkich przygotowaniach lekcja wyszła wyśmienicie, intensywnie i dała sporo możliwości sprawdzenia się w nietypowych warunkach.

Wyniki wszystkich, którzy wzięli udział w BNO dostępne są pod poniższym linkiem.

Link do wyników:
https://center.sportident.com/results/orienteering/bks-wataha/2023/szkolne-bno-lo-maczka

 RaVT 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP