Zadania

W roku szkolnym 2014/2015 przypada XX-lecie istnienia Zespołu Szkół przy ul. Gwiaździstej. Zaplanowaliśmy szereg akcji i projektów dla uczczenia tej ważnej rocznicy.

12 czerwca 2015 na terenie szkoły odbędzie się uroczysta gala połączona z piknikiem historycznym. Będzie to podsumowanie działań prowadzonych w tym roku oraz hołd złożony naszemu Patronowi, generałowi Stanisławowi Maczkowi. W tym uroczystym dniu chcemy podziękować osobom, które tworzyły i tworzą tradycję i dzień powszedni naszej placówki. Chcemy nadmienić, że nasze uroczystości objął swoim Patronatem Burmistrz Dzielnicy Bielany.

Plany dotyczące obchodów jubileuszu szkoły są bardzo ambitne i żywimy nadzieję,

że możemy liczyć na pomoc z Państwa strony. Będziemy wdzięczni za wszystkie pomysły, życzliwe słowa oraz jakiekolwiek formy wsparcia organizacyjnego, rzeczowego

i finansowego.

Pragnęlibyśmy aby dla wszystkich Państwa oraz dla młodzieży ta rocznica była ważnym wydarzeniem oraz pozostała na długo w pamięci.

Wszystkie informacje szczegółowe na temat przygotowań oraz program planowanej imprezy pojawią się wkrótce na stronie internetowej szkoły: www.maczek.waw.pl

 

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Dyrektor Zespołu Szkół nr 55

 

Komitet Organizacyjny Obchodów XX-lecia ZS nr 55

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP