Nauczyciele
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

W naszej szkole od 6 już lat organizujemy Szkolny Konkurs Łamigłówek Logicznych Rusz głową. Bierze w nich udział duża grupa uczniów. W tym roku po raz drugi chętni mogli spróbować swych sił, rozwiązując łamigłówki w III Memoriale Urszuli Marciniak. W eliminacjach wzięło udział 15 osób. Miło mi poinformować, że DAMIAN GLIWKA i MICHAŁ ZONTEK uczniowie klasy IA oraz pani ANNA ŁAPIŃSKA (rodzic) zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się 24 marca 2019 w CLV LO w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Renata Gołębiowska

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP