Biblioteka
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

1 grudnia po południu w szkolnej czytelni odbyły się warsztaty filmowe dla uczniów naszej szkoły. Warsztaty poprowadzili przedstawiciele Instytutu Innowacji z Warszawy, wiązały się one z ogłoszonym przez Instytut konkursem filmowym „Młodzi o Warszawie”. W pierwszej części zajęć odbyła się dyskusja, a uczestnicy mogli poznać ABC języka filmowego na przykładzie filmów krótkometrażowych. Po wysłuchaniu wskazówek uczniowie przystąpili do zapisywania swoich pomysłów na scenariusz filmu o Warszawie. Największym wyzwaniem było wymyślenie, jak pokazać stolicę w sposób niebanalny i interesujący dla innych. Na zakończenie grupa chętnych osób ćwiczyła technikę aktorską i operatorską i nagrywała krótkie improwizowane scenki. Była to dobra zabawa dla uczestników po obu stronach kamery. W zajęciach wzięło udział 20 uczniów Zespołu Szkół. Oto kilka zdjęć z warsztatów.

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP