Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie organizowane w naszej szkole 25 lutego  (czwartek) o godz. 17.00 . Będą na nim prezentowane projekty złożone do budżetu partycypacyjnego Warszawy 2017 z obszaru "Ruda, Marymont i Las Bielański". Będziemy prezentować dwa projekty, które chcemy realizować w ZS nr 55- "Generał Maczek i Żołnierze 1 Dywizji Pancernej-ekspozycja muzealna" oraz "Galeria plenerowa Maczek". Warto przypomnieć, że obecnie realizowane są u nas 4 projekty z budżetu partycypacyjnego 2016; "Angielski multimedialnie", "Szkolny Klub Gier Wszelakich", "Teatrzyk Maczek" oraz "Otwarta czytelnia w ZS nr 55". O postępach prac i możliwościach korzystania z ww projektów będziemy informować na bieżąco.

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP