Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

6 czerwca do naszej szkoły przyszli goście z fundacji DKMS. Zaprosiła ich p. Anna Jackiewicz, która jest twarzą ogólnopolskiej akcji Szkoła z Życiem. Akcja ta ma propagować ideę zapisywania się do bazy dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych wśród młodzieży. Uczniowie klasy 2dh, 3c i 3d poznali sposoby walki z białaczką, znaczenie oddawania szpiku jako jedynego lekarstwa na walkę z tą śmiertelną chorobą. Zastanawiali się również jak nagłaśniać tę akcję wśród młodzieży. Już na wiosnę przyszłego roku w naszej szkole przeprowadzimy kolejną akcję zapisywania się do bazy dawców.

Pozdrawiam Anka Jackiewicz

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP