Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

     Pamiętacie, jak w ubiegłym roku jesienią nasi uczniowie wraz z Dyrekcją brali udział w uroczystości zorganizowanej przez Ambasadę Królestwa Niderlandów w Polsce, gdzie nasza szkoła otrzymała w darze pudło cebulek "Tulipana Generał Stanisław Maczek"? Kilka dni później przygotowano specjalną grządkę by uczniowie klas pierwszych wzięli udział w akcji sadzenia tulipanów przed budynkiem naszego liceum. Czekaliśmy pół roku, aby zobaczyć efekty :)  Dziś jest 8 maj, imieniny Stanisława i tak oto prezentuje się Generał Stanisław Maczek :)

Co Wy na to, aby co roku robić nowe grządki tulipanów? Nie uważacie, że to świetny pomysł? :)

MuszkA

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP