Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli WOŚP. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, którzy wzięli udział w kweście ulicznej oraz osobom, które z nimi zbierały. Wielkie podziękowania dla osób, które podczas kwesty ulicznej lub za pośrednictwem eskarbonki zechciały nas wesprzeć. Dziękujemy również wolontariuszom sztabowym za ogromną pracę oraz zaangażowanie w przygotowaniach do 31 finału m.in za zorganizowanie kiermaszu ciast w naszej szkole z którego cały dochód został przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, pomoc w organizacji finału poprzez np. składanie puszek i inne związane z WOŚP prace, oraz za obecność w dniu finału, gdzie również zadań nie brakowało. 

Rozliczenia oraz zaświadczenia o wolontariacie są do odebrania u nas w szkole.

Sztab WOŚP Warszawa-Maczek

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP