Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

W sobotę 9 grudnia odbył się finał ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.

Młodzież z naszej szkoły przygotowała dary dla dwóch Rodzin. Zawieźliśmy dwa samochody wyładowane podarunkami z jedzeniem, pościelą, kosmetykami, środkami czystości a także żwirek i karmę dla kotka. Do naszych rodzin pojechał również sprzęt gospodarstwa domowego i wersalki.

W imieniu wolontariuszy z klasy 4f i przyjaciół chciałam serdecznie podziękować wszystkim, którzy otworzyli serca dla potrzebujących Rodzin. W pomoc zaangażowały się całe klasy wraz z Wychowawcami i Rodzicami.

Jesteście wspaniali!

Anna Jackiewicz i Zespół Szlachetnej Paczki z Maczka

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP