Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

26 kwietnia odbył się 20 jubileuszowy Finał Szkolnej internetowej Gry Giełdowej. Do finału zakwalifikowała się drużyna MELON z naszej szkoły. MELON to 3 uczennice z klasy 2 c Maja Buda, Hania Czuczko  i Hania Lis. Opiekunem drużyny była Anna Soboń .W drugim etapie gry dziewczyny zajęły 8 miejsce, ostatecznie w finale zajęły 20 miejsce zdobywając 1000 zł. Nagroda główna w finale to 10.000. Nagrody wręczał Minister Edukacji Przemysław Czarnek, który obiecał ufundować nagrody dla wszystkich finalistów.  W tym roku w konkursie startowało 7945 zespołów i prawie 19.000 uczniów, więc to ogromny sukces naszej drużyny.

Serdecznie gratulujemy! 


Relacje i więcej zdjęć można znaleźć na stronie:

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa | Facebook

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa (SIGG) to projekt edukacyjny, składający się z gry inwestycyjnej i nauki przy pomocy platformy edukacyjnej. Uczestnikami są 2-4 osobowe zespoły inwestujące pod opieką nauczycieli. Każdy zespół dysponuje jednym rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy. Uczestnicy korzystali ponadto z platformy edukacyjnej, gdzie mogli zdobywać potrzebną wiedzę na temat inwestowania oraz notowanych instrumentów.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w SIGG w przyszłym roku.

Szczegóły można znaleźć na stronie:

SIGG (gpw.pl)

Anna Soboń

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP