Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

      20 października Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie im. Jonasza Kofty podczas uroczystej gali wyróżniło kilkudziesięciu pedagogów za wzbogacanie oferty edukacyjnej placówek oświatowych oeraz za wyjątkowe osiągnięcia dydaktyczne, za doskonalenie zawodowe a także za skuteczne wprowadzanie nowatorstwa pedagogicznego. Część oficjalną poprzedził koncert Anna Wyszkoni :).

Nagrode specjalną Burmistrz Dzielnicy Bielany pana Grzegorz Pietruczuk otrzymało 76 nauczycieli i dyrektorów, a siedem osób otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa.

Miło nam poinformować, że Pan Rafał Tłokiński otrzymał z rąk Burmistrza Dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk wyróżnienie Nauczyciel Roku 2021❤️, zaś Pan Ireneusz Suliga otrzymał wyróżnienie Super Nauczyciel Roku 2021 ❤️

Laureaci to wyjątkowi pedagodzy, którzy cieszą się dużym autorytetem wśród uczniów i prezentują nieprzeciętną postawę nauczycielską! 

👏🏻👏🏻👏🏻 Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że Panowie są Nauczycielami w naszym liceum 👏🏻👏🏻👏🏻 

MuszkA

 

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP