Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

   

 Pierwsze miesiące  roku szkolnego to okres adaptacyjny dla nowych uczniów szkoły. W naszym liceum zajęcia integracyjne odbywają się zawsze w pierwszych dniach nauki. Dyrekcja, pedagog, psycholog, wychowawca oraz uczniowie spotykają się aby wzajemnie się poznać, porozmawiać i przedyskutować funkcjonowanie w XCIV LO. Prowadzone są działania integracyjne mające na celu pomoc uczniom w miarę bezstresowym  przejściu do nowego etapu edukacyjnego, pokonaniu lęków i obaw z tym związanych oraz świadomym włączeniu się do grona rówieśników. Wszyscy poznajemy się na wzajem. W tym roku szkolnym zajęcia prowadzone są w dniach 2-6 września. Zapewne te kilka godzin razem nie wystarczy, ale to początek budowania wspólnych relacji :) w klasie. Nowe miejsce, nowe twarze, nowi koledzy, nauczyciele, przyjaźnie, nowe oczekiwania - nowe wszystko.... Witamy w XCIV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Stanisława Maczka.

MuszkA

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP