Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but images/2020_2021/GRAFIKA/patron7 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

 

7 czerwca 2021 roku świętowaliśmy dzień naszego wspaniałego patrona generała Stanisława Maczka. To wydarzenie stało się  tradycją naszej szkoły. Każdego roku coraz bardziej pozwala na przybliżenie uczniom tej wspaniałej postaci i umacnia nas w wierze, jak ważnym jest bycie prawdziwym patriotą. Aby godnie i właściwie uczcić generała, klasa 2b przygotowała prezentację ukazującą życie generała. Każda z klas miała szansę posłuchać o Maczku, a następnie zagrać w Kahoota - grę internetową. Godzinę później zebraliśmy się na boisku, aby wziąć udział w konkurencjach sportowych przygotowanych przez samorząd szkolny. 

Klasy otrzymały również do wykonania dwa zadania – jednym z nich było stworzenie pomnika, generała Stanisława Maczka, drugim zaś - nakręcenie krótkiego filmiku o klasie. Dwóch przedstawicieli z każdego oddziału prezentowały Dyrekcji i wychowawcom swoje dzieła, opowiadając, co one dla nich symbolizują. Na pomnikach znalazły się tabliczki upamiętniające postać generała. Pięknym zwieńczeniem całego wydarzenia była legendarna grochówka i grill, który odbył się w szkolnym ogrodzie. Uroczystość pozwoliła uczniom naszej szkoły na wspólne, chociaż jednak ciągle ograniczone przez pandemię świętowanie i przybliżyła historię patrona. Chcielibyśmy bardzo podziękować Dyrekcji, że w tym roku, pomimo trudnej sytuacji  mimo wszystko mieliśmy szansę na godne uczczenie pamięci generała Maczka i wspólne świętowanie :) 

 Dziękujemy także nauczycielom i wszystkim zaangażowanym uczniom, ponieważ to przede wszystkim bez Was nie moglibyśmy świętować tej uroczystości tak majestatycznie i godziwie. 

                                                           Julia Skrok i klasa 2b

   

{gallery}images/2020_2021/GRAFIKA/patron7{/gallery}

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP