Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

"23 marca odbył się w naszej szkole Dzień Dawcy Szpiku Kostnego. Akcja adresowana była do pełnoletnich uczniów naszej szkoły, nauczycieli i rodziców. To już trzeci raz, kiedy można się zarejestrować w bazie dawców szpiku i komórek macierzystych fundacji DKMS. Pierwsza taka rejestracja odbyła się w 2012 roku. Jeden z naszych absolwentów, który wziął udział w tamtym wydarzeniu, niedawno został zakwalifikowany jako dawca szpiku. Dzięki niemu młoda Hiszpanka dostała nowe życie. Mamy nadzieję, że w przyszłości takie akcje pomogą wielu innym potrzebującym. Aby zarejestrować się należy zgłosić się do sali 323 do Anny Jackiewicz codziennie do 1 kwietnia również w czasie zebrania z rodzicami 25 marca."

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP