Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.
 
Nasza szkoła włącza się do akcji "Podaj rękę Maćkowi". Jej celem jest zbiórka pieniędzy na intensywną rehabilitację Maćka Kulińskiego, absolwenta naszego liceum, który uległ poważnemu wypadkowi. Już od zeszłego tygodnia uczniowie rozpoczęli działania dotyczące zbiórki. Rozwieszono plakaty i ulotki informacyjne oraz założono puszki na zbiórkę. Liczymy na Wasze wsparcie! Każda, najmniejsza kwota ma znaczenie! link do zbiórki internetowej: www.siepomaga.pl/maciej-kulinski. Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie: Podaj rękę Maćkowi.
 
 
 
SU i MuszkA

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP