Szkoła

Warszawa, 24.04.2020r.

 

 Drodzy Uczniowie Klas Trzecich!

 

      Właśnie  nadeszła chwila, kiedy opuszczacie mury szkoły, w której spędziliście niemało czasu. Wydawało się, że dopiero zaczynaliście swoją przygodę w XCIV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. S. Maczka. Tymczasem niepostrzeżenie  początek przeszedł w środek, a ten zmienił się w koniec. Przez ten czas staliście się dorośli, dojrzali, bogatsi o doświadczenia i wiedzę. Pamiętajcie jednak, że prawdziwych końców nie ma, bo każdy koniec jest początkiem czegoś nowego, może lepszego, pełniejszego, a na pewno – innego. Przed Wami kolejny początek. 

Życzymy Wam, abyście przyjmowali odpowiedzialność za samych siebie, ciągle brali los we własne ręce, abyście nigdy nie gasili pragnień i szli wieloma drogami, ale tylko w jednym kierunku – do zgody z samym sobą. Pamiętajcie, że największych rzeczy dokonali ci, którzy zachowali zdolność do snucia marzeń przez całe życie. Życzymy szczęśliwych zakończeń niezależnie od początków. Oby każdy początek rozpoczynał coś, co będzie Was uszczęśliwiać.

Życzymy także pomyślności podczas egzaminów maturalnych i powodzenia oraz wytrwałości w życiu prywatnym, pogody ducha nawet w najtrudniejszych sytuacjach, trafnych decyzji i odpowiedzialnych wyborów. 

PS Pamiętajcie – „Wy od Maczka!”

 

Dyrekcja  i Grono Pedagogiczne

XCIV LO im. gen. S. Maczka

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP