Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

Sprzątanie Świata 2017 pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce” 15 września 2017

Sprzątanie świata - Polska" jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 roku przez Ina Kiernana, australijskiego biznesmena i żeglarza. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 mln. wolontariuszy z ponad czterdziestu krajów na całym świecie. W Polsce akcję w 1994 roku zainicjowała Mira Stanisławska-Meysztowicz, założycielka Fundacji Nasza Ziemia. W tym roku dwie klasy naszej szkoły: 3D Gimnazjum i IIC Liceum brały udział w akcji: Sprzątanie Świata 2017 pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce.” Klasa licealna porządkowała teren osiedla w okolicy szkoły, gimnazjaliści natomiast zbierali śmieci w parku nad kanałkiem. Z przyjemnością stwierdzamy, że mieszkańcy Warszawy co raz bardziej dbają o porządek w swoim otoczeniu , ponieważ niewiele śmieci udało nam się zebrać .

Grażyna Rostkowska

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP