Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

Dzisiaj 31 marca 2023 roku, przed Pomnikiem 1. Dywizji Pancernej na pl. Inwalidów w Warszawie o godz. 12.00, została upamiętniona 131 rocznica urodzin naszego Patrona - generała broni Stanisława Maczka.

Od lat organizatorami tego wydarzenia są: Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, Stołeczne Środowisko 1.Polskiej Dywizji Pancernej i Dyrekcja XCIV LO w Warszawie.

W tej ważnej dla Naszej Szkoły uroczystości udział wzięła Pani Dyrektor Pawłowska, Pani Dyrektor Hincz, liczna delegacja Uczniów z Panią profesor Gradek i profesorem Dulewiczem, Poczet Sztandarowy oraz przedstawiciele Urzędu Gminy Bielany, Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, Dowództwa 10 Brygady Kawalerii Pancernej im. generała broni Stanisława Maczka ze Świętoszowa oraz Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy I Armii Francuskiej "Ren i Dunaj". 

Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

RaVT

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP