Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

9 i 10 marca w naszej Szkole, na lekcjach WF gościliśmy trenera Ryszarda Śmietańskiego z Klubu Sportowego G8 na Bielanach. W ramach prezentacji różnych dyscyplin sportowych uczniowie Maczka mieli okazję zapoznać się z biatlonem. Oczywiście nie biegali na nartach, ale mieli okazję zobaczyć i skorzystać ze sprzętu strzeleckiego. Uczniowie strzelali z laserowych karabinków treningowych oraz przyjmowali pozycje strzeleckie (leżącą i stojącą) z replikami karabinków sportowych służących do korekcji postaw strzeleckich i specjalnego treningu izometrycznego. Jak wyglądały te zajęcia - zobacz w galerii ....

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP