Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

   

Dnia 05.06,  w ramach współpracy z instytucjami administracji państwowej, klasa 1E naszego liceum wybrała się z panem Krzysztofem Budnikiem do siedziby Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, znajdującej się przy ulicy Pankiewicza 4. Wizyta rozpoczęła się od powitania klasy przez pracowników sądu. Następnie młodzież uczestniczyła w symulacji rozprawy sądowej. Kolejnym punktem wizyty było spotkanie w sali konferencyjnej. Tam, oprócz poczęstunku, na młodzież czekała  interesująca lekcja historii administracji w Polsce. 

 K. Budnik, K. Szczudlińska 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP