Ad Fontes
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

Dzisiaj wielka jest rocznica

Jedenasty Listopada!...

Tym, co zmarli za ojczyznę

Hołd wdzięczności Polska składa.

Im to bowiem zawdzięczamy

wolność, mowę polską w szkole,

to, że tylko z ksiąg historii

poznajemy dziś niewole .

Uroczyście biją dzwony

w mieście flagi rozwinięto

i me serce się raduje

że obchodzę polskie święto.

   Po 123 latach pod zaborami terytoria podzielone pomiędzy trzy imperia różnił system prawny, monetarny, sądowniczy, język urzędowy i poziom uprzemysłowienia. Integrując kraj, kolejne rządy dążyły do stworzenia nie tylko silnego, ale również nowoczesnego państwa, w którym kobiety mają prawa wyborcze, dzień pracy trwa 8 godzin i wszyscy obywatele są równi wobec prawa. 11 listopada świętujemy wolność, niepodległość i zjednoczenie! 10 listopada uczniowie naszego liceum przeddzień rocznicy uczcili ten wyjątkowy dzień wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego uczestnicząc w apelu przygotowanym przez klasę 1bw pod opieką wychowawcy Pani mgr Anny Wojtal.

 

MuszkA

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP