Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

"Wielkanoc muzyczna czyli ... co nam w duszy gra?" to temat tegorocznego, świątecznego spotkania kadry naszego liceum. Już po raz szesnasty wielu zdolnych śmiałków przygotowało wspaniałe przysmaki na wybrany temat. Goście mogli je podziwiać i smakować.

Nasi uczestnicy wykazali się też pomysłowością w nadawaniu muzycznych tytułów swoim dziełom: "Tyle słońca w całym mieście", "Konserwatorium muzyczne", "Sałatkowa gama do,re,mi,fa,sol ...", "O mój rozmarynie ...", "Chłopak z gitarą ...", "Sałatkowe > Cztery pory roku <", "Jezioro łabędzie" i wiele, wiele innych. To dodatkowy przykład Ich dużej fantazji i kreatywności.

Wielkie podziękowania i życzenia wspaniałych Świąt.

Ewa Kolosa  (Biblioteka)

 

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP