Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

       W dniu 22.09.2022 r. od godz. 00:00 do godz. 23:59 w związku z przypadającym „Europejskim Dniem Bez Samochodu” na podstawie Uchwały Rady Miasta st. Warszawy nr XXXIII/828/2016 z dnia 25 sierpnia 2016 r. (ze zmianami), korzystanie: ze wszystkich pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego jest bezpłatne!!!

Dzień Bez Samochodu jest zwieńczeniem Europejskiego Tygodnia Mobilności (dawnej: Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu), który odbywa się co roku w dniach od 16 do 22 września. Wzorem lat ubiegłych, ostatniego dnia tej inicjatywy w Warszawie będzie można bezpłatnie podróżować komunikacją miejską. Chodzi o zachęcenie kierowców do pozostawienia swoich samochodów na parkingu i przesiadki do komunikacji - rezygnacja z jazdy autem, w którym podróżuje często sam kierowca, zmniejsza emisję szkodliwych zanieczyszczeń, czyli chroni środowisko.

Za darmo - bez konieczności posiadania przy sobie dowodu rejestracyjnego auta lub innego dokumentu - będzie można podróżować więc autobusami, tramwajami, metrem oraz pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej. Kasowniki oraz opcja zakupu biletów w pojazdowych automatach biletowych zostaną wyłączone, zostaną także otwarte bramki metra. Bez opłat będzie można podróżować także pociągami Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Już 22 września każdy podróżny będzie mógł skorzystać z oferty „Dzień bez Samochodu w KM”. Umożliwia ona bezpłatne przejazdy wszystkimi pociągami oraz autobusami ZKA i lotniskowymi, uruchamianymi przez przewoźnika - poinformowały KM.

MuszkA

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP