Szkoła
Szkoła w nowej odsłonie.
W trakcie modernizacji.
Nasza szkoła_przed remontem.
Wejście główne.
Profesjonalne zajęcia sportowe.
Na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
Szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
Pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
Drzwi do kariery.
Uczymy się języków.
Bez barier.
Piękna okolica.
Dużo zieleni.
Nowoczesna biblioteka i czytelnia.
Bogaty księgozbiór.
Nasz Maczek.
Maczkowy mural.

 

     Od 15 do 18 września w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie będą się odbywać Jesienne Targi Książki. "Będziemy obecni z książką w bardzo ciekawych przestrzeniach. Podczas targów każdy czytelnik znajdzie coś ciekawego dla siebie" – mówi PAP Małgorzata Kanownik z Fundacji Historia i Kultura, która jest organizatorem wydarzenia.

Jesienne Targi Książki są rozbudowaną kontynuacją Plenerów Literackich w Warszawie, organizowanych w Ogrodzie Saskim w 2020 i 2021 r. Wydarzenie jest połączeniem festiwalu literackiego z częścią targową. Podczas czterodniowych targów odbędą się spotkania literackie, dyskusje, spotkania edukacyjne, a także warsztaty i wydarzenia dla dzieci.

W trakcie targów będą obecni wydawcy literatury pięknej, kryminałów, literatury faktu, a także książki młodzieżowej i dziecięcej oraz komiksów. Stoiska wystawców usytuowane zostaną w Arkadach Kubickiego oraz w namiotach, po obu stronach centralnej części ogrodu. W samym środku zbudowana zostanie scena do spotkań autorskich. Kolejne miejsca do spotkań i innych wydarzeń programowych będą zlokalizowane wewnątrz Zamku Królewskiego.

Jesienne Targi Książki będą się odbywać w czwartek w godz. 12-18, w piątek w godz. 11-18, w sobotę 11-19 oraz w niedzielę w godz. 11-18. Wstęp jest bezpłatny.

MuszkA

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP