Sukcesy
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.

Osiągnięcia uczniów w II semestrze 2016/2017

  1. Międzynarodowy Konkurs Kreatywnego Rozwiązywania Problemów „ Odyseja Umysłu”

IV miejsce w światowych finałach w Stanach Zjednoczonych zajęli:

- Zuzanna Baraniak kl 2a

- Anna Jędraszczak kl 2d

- Zofia Grzelak kl 2b

- Marcel Kalinowski kl 2b

- Franciszek Mieteń kl 2b

- Michał Cisz kl 2b

- Aleksandra Wierzbowska kl 2c

III miejsce w finałach ogólnopolskich w 3 grupie wiekowej zajęli:

- Weronika Korupczyńska kl 3d

- Agata Miksa kl 3d

- Jakub Zawadka kl 2a

- Maksymilian Korupczyński kl 2d

- Antoni Popecki kl 2d

- Marta Chojecka IB LO

- Małgorzata Wieteska IIIA LO

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Historyczny „ Dzieje oręża polskiego”

Laureat – Michał Szewczak klasa 1a gimnazjum

  1. Kuratoryjny Konkurs Wiedzy Biblijnej Hieronymus

Laureat – Michał Szewczak klasa 1a gimnazjum

  1. VII edycja programu edukacyjnego „ Akademia Wynalazców im Roberta Boscha” - „ Konkurs na wynalazek”

Laureaci:

- Szymon Posiadała klasa 2a gimnazjum

- Jan Wiśniewski klasa 2a gimnazjum

- Krzysztof Madej klasa 2a gimnazjum

- Franciszek Kłos klasa 2a gimnazjum

 

 

  1. Międzynarodowy Konkurs „ Kangur”-poziom gimnazjalny

Wyróżnienia otrzymali:

- Szewczak Michał   - kl. 1a
- Kowalczyk Małgorzata - kl. 1d
- Matłosz Jan - kl. 1a
- Kalinowski Marcel  - kl. 2b

 

  1. Festiwalu COOLturiada, zorganizowanym w Ratuszu Bielany:
    Kategoria plastyczna:
    - I miejsce (LO) - Julia Zaryska kl. IIC
    - II miejsce (LO) - Emilia Choderska, Zuzanna Falkowska, Julia Kusak kl. IIE
    - II miejsce (gimnazjum) - Magdalena Wąsik, Aleksandra Witak kl. 3d
    Kategoria sceniczna:
    - wyróżnienie - Joanna Chadaj kl. IIE (LO)
    - wyróżnienie - Paulina Ratajczak kl. IIC (LO).

  2. Konkurs Matematyczny – LO

Wyróżnienie: Paweł Socha IIIA i Marcin Kowalczyk IA1

  1. Bielański Konkurs „ Komórka 3D”- biologia

- I miejsce – Zuzanna Omelan – kl 3b i Joanna Kowalska kl 3b

- II miejsce – Michał Piwowarczyk kl 3c

- III miejsce – Aleksander Michalczyk kl 2d i Alicja Tkacz kl 3b

- Wyróżnienia: Paulina Luśtyk kl 3a, Zofia Swendrak kl 3a, Krzysztof Żochowski kl 3d

  1. Bielański Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

- I miejsce- Michał piwowarczyk kl 3c

- Wyróżnienie – Anna Łapińska kl IIc LO

  1. Szkolny konkurs LINGVO INTERNACIA, dotyczący postaci Zamenhofa oraz języka esperanto:
    - I miejsce zajęli ex aequo :
    Michał Dziki - kl. IC LO
    Maciej Krawczak - kl. IIE LO
    Justyna Kucharska - kl. IC LO
    Karolina Rogowska - kl. IIC LO.

  2. Szkolny konkurs fotograficzny „ Wisła w obiektywie”

-I miejsce –Alicja Siuda

- Wyróżnienia:

Franciszek Mieteń

Kamila Szymańska

  1. Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT - Konkurs Językowy 2016/2017 - konkurs szkolny

    - I miejsce- Zofia Łapińska  1d
    - II miejsce- Franciszek Mieteń 2b
    - III miejsce - Kamila Szymańska 2b
    - Wyróżnienia:
    Piotr Rząca- 1b
    Wiktoria Ejsmond- 2a
    Wiktoria Maciąg-3b
    Pola Pawlikowska 1 b
    Aleksander Michalczyk- 2d
    Hanna Lawenda-2d
    Zuzanna Omelan-3b

  2. Szkolny konkurs na hasło promujące czytelnictwo:
    - I miejsce - Kamila Szymańska 2b
    - II miejsce - Olga Niewiadomska 1d i Teresa Święćkowska 1c
    - III miejsce - Karolina Kosecka 1b
    - Wyróżnienia:
    Iza Zarzycka 2a
    Karolina Leniv 1d

  3. Szkolny konkurs matematyczny „ Matematyka na 6”

-laureaci : Julia Kornatko kl 3a i Michał Sawczuk kl 1a

  1. IV szkolny konkurs łamigłówek logicznych „ Rusz głową”-LO

Zwycięzcy: Anna Łapińska IIC, Mikołaj Malec IIIA, Filip Kruszyński IIIA, Tomasz Opęchowski IIIA, Julia Szymankiewicz IB

  1. Marysia Rechnio kl 1b gimnazjum

- Festiwal Twórczości Artystycznej Asteriada – III miejsce

- IV Mazowiecki Przegląd Dziecięcych zespołów Tanecznych- II miejsce

- Otwarte Mistrzostwa Polski Federacji WADF- III miejsce

- Grand Prix na XXIII Bielańskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych „ Taneczny Krąg 2017”

 

 

  1. Szkolny konkurs matematyczny „ Czar par”

- I miejsce : Tymoteusz Przychodzeń kl 1c i Małgorzata Kowalczyk kl 1c

- II miejsce: Pola Pawlikowska kl 1b i Martyna Berdzik kl 1b

- III miejsce: Jan Matłosz kl1a i Kamil Szmigiel kl 1a

  1. Dzielnicowy konkurs - Powstanie Warszawskie 1944 w poezji, pieśni i teatrze.

    a)Kategoria wokalna uczniów gimnazjów:
    - I miejsce - Wiktoria Maciąg  kl 3b
    - II miejsce -Julia Ruszczyk  kl 1d

    b)Recytacja:
    Recytacja uczniów gimnazjów:
    - I miejsce - Julia Ruszczyk   kl 1d
    - II miejsce - Tomasz Zbroszczyk  kl 1d
    - II miejsce - Aleksandra Kowalczyk  kl 2c
    - III miejsce - Aleksandra Kwasiborska kl 2a

  2. Warszawski Konkurs - Turniej Jednego Wiersza
    - II miejsce - Kamila Szymańska kl 2b

  3. VII Ogólnopolski Konkurs Literacki Radość pisania
    - wyróżnienie - Kamila Szymańska kl 2b

  4. Szkolny konkurs fizyczno-chemiczny "Mam talent"- gimnazjum:

    - I miejsce: 
    -uczniowie klasy 2d - Marek Kiciak i Kamil Jabłkowski
    -uczniowie klasy 1c - Maciek Tański, Maciek Wasilewski,Bartek Zgirski, Oliwier Śliwiński

    - II miejsce:
    -uczniowie klasy 2d - Antek Popecki, Olek Michalczyk, Filip Klatka
    wyróżnienie:

-uczniowie klasy 1b: Bernard Przeździecki i Michał Banaś

  1. Szkolny konkurs fotograficzny- gimnazjum :

    Fizyka
    - I miejsce: Kuba Zabielski - kl.2a
    - II miejsce: Bernard Przeździecki kl.1b
    - III miejsce: Filip Klatka - kl.2d
    wyróżnienie: Marek Kiciak - kl.2d

Chemia
- I miejsce: Filip Klatka - kl.2d
- II miejsce: Kuba Zabielski - kl.2a

  1. Mazowieckie Zawody Otwarte w strzelaniach pneumatycznych

- V miejsce- Filip Klatka kl 2d –gimnazjum

  1. Puchar Warszawy w strzelectwie sportowym

- III miejsce – Filip Klatka kl 2d – gimnazjum

  1. Zawody sportowe w Dzielnicy Bielany

W klasyfikacji generalnej dziewczęta zajęły I miejsce na Bielanach

Lekkoatletyka- dziewczęta

  1. Bieg na 100 metrów

- II miejsce - Sołtys Natalia
- VI miejsce - Gwardiak Magda
- VIII miejsce - Wijat Judyta
- XII miejsce - Opara Oliwia

  1. Bieg na 300 metrów

- I miejsce - Jankowska Karolina

- VI miejsce – Pudło Zuzanna

- VII miejsce - Klimaszewska Ewa

- IX miejsce- Stachowska Ania


c. Bieg na 600 metrów
- III miejsce - Dymianiuk Marta

- VIII miejsce – Błaszkiewicz Zuzanna
d. Pchnięcie kulą

- III miejsce - Wróbelska Małgorzata
- III miejsce - Tomczak Urszula
e. Skok w dal

- I miejsce - Słocka Julia

- VII miejsce - Książczyk Barbara
f. Sztafeta 4x100m

- I miejsce - Rzążewska Alicja, Pudło Zuzanna, Jankowska Karolina, Słocka Julia

- II miejsce -Grubelska Małgorzata, Sołtys Natalia, Demianiuk Marta, Błaszkiewicz Zuzanna


Lekkoatletyka- chłopcy

W klasyfikacji generalnej chłopcy zajęli III miejsce na Bielanach.

  1. Bieg na 100 metrów

- III miejsce – Misiewicz Krzysztof

- IX miejsce - Zaremba Jerzy

- XI miejsce – Piłkowski Jakub

 

  1. Bieg na 300 metrów

- III miejsce – Sobota Maciej

- XVI miejsce – Opara Aleksander

  1. Pchnięcie kulą

- I miejsce – Szablewski Sebastian

- II miejsce – Zgierski Bartosz

- III miejsce – Siedlecki Michał

  1. Skok w dal

- I miejsce – Obłękowski Maksymilian

- V miejsce – Skwiertniański Jakub

  1. Bieg na 1000 metrów

- VI miejsce – Różański Mateusz

- VII miejsce Wielądek Bartosz

- VIII miejsce – Dąbrowski Konrad

- XII miejsce – Grygorowicz Stanisław

  1. Sztafeta 4x100m

- II miejsce- Skwiertniański Jakub, Sobota Maciej, Szablewski Sebastian,

Obłękowski Maksymilian

  1. Mistrzostwa Polski w Mieszanych Sztukach Walki

- II miejsce – Nowalski Antoni

  1. Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Ju Jisto

- II miejsce – Nowalski Antoni

 

  1. II turniej półfinałowy o mistrzostwo Polski kadetów w rugby siedmioosobowym

- I miejsce – Mieszko Lech

  1. Turniej City Handlowy VI Handicapower Mistrzostwa Polski od gr 8,1 do 12,00

- III miejsce Bartosz Bogusz kl 3c


  1. Magdalena Sudak-kl ID LO - trenuje triathlon
    I miejsce w Pucharze Polski
    I miejsce Puchar Polski juniorów młodszych
    I miejsce ( w Okunince)

    Aneta Chmielewska KL ID LO - trenuje pływanie
    Finały B Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i młodzieżowców w stylu klasycznym - Lublin
    Finały A Mistrzostw Polski kat.17-18 lat - Gorzów Wielkopolski
    3 srebrne medale na Warszawskiej Olimpiadzie młodzieży kat. 17 lat

    Szymon Prajzner IA1  - II miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w Judo .

    Klaudia Budzanowska -kl IID LO wzięła udział w Mazowieckim KONKURSIE PIOSENKI NIEMIECKOJĘZYCZNEJ, organizowanym pod patronatem min. Ambasady Niemieckiej i Instytutu Goethego w Warszawie. 


  2. Maciej Sobota – uczeń kl 2c
    Zawodnik Klubu Sportowego Unia Warszawa, w jesiennej części sezonu rozgrywek ligowych 2016/2017 wywalczył wraz ze swoim zespołem awans do Ekstraklasy. Reprezentuje klub w rozgrywkach piłki nożnej na najwyższym szczeblu rywalizacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Ekstraklasa Trampkarze 2002. Niejednokrotnie reprezentuje drużynę jako Kapitan. 

    Maksymilian Obłękowski- uczeń kl 2c Zawodnik UKS SPRINT 2020. W roku szkolnym 2016/2017 uzyskał wyniki:
    a) Mistrzostwa Mazowsza Młodzików Warszawa 09.2016r
    200m ppł 2 miejsce
    skok w dal 4 miejsce
    b) Mistrzostwa Polski Młodzików Słubice 09.2016r
    kwalifikacja
    c) Mistrzostwa Żoliborza WOM 05.2017
    skok w dal- 1 miejsce 
    d) Mistrzostwa Warszawy WOM 05.2017
    skok w dal 3 miejsce
    e) VII Memoriał Marka Łuczyńskiego w Kozienicach 
    110 m ppł 16.72 - II miejsce
    100m 12.42 V miejsce

    Aleksandra Baranowska- uczeń kl 2c Tancerka zespołu ADC Junior 2 w studio tańca ART DANCE COMPLEX w Warszawie. W sezonie tanecznym wraz  z zespołem zdobyła:
    - 2 miejsce na Ogólnopolskim turnieju tańca nowoczesnego w formacji Modern jazz- marzec 2017, Choceń
    - 2 miejsce na Ogólnopolskim turnieju tańca nowoczesnego w formacji Modern jazz- kwiecień 2017, Bydgoszcz
    - 3 miejsce na Ogólnopolskim turnieju tańca nowoczesnego w mini formacji Modern jazz- kwiecień 2017, Bydgoszcz 

    Michał Siedlecki
    - uczeń kl 2c. Zawodnik Klubu Sportowego Legia w sekcji RUGBY. Reprezentacja klubu na Meczu- Mistrzostwo Polski Kadetów Rugby 7 ( czerwiec 2017)

    Michał Smorągiewicz- uczen kl 2c.Kapitan drużyny ( obecnie kadetów młodszych) klubu sportowego MKS MDK Warszawa.
    a) 4 miejsce w Memoriale Gołasia w Ostrołęce- największy tego typu turniej w kraju dla młodzieży
    b) zespół wygrał wszystkie mecze w Turnieju Ligi Młodzików w Międzyborowie ( styczeń 2017) 

Kornelia Bińczyk kl IA1 LO I miejsce- Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu

Klaudia Bartkowiak kl ID- II miejsce w narciarstwie (gigant) – Klub Sporteum-Włochy

Michael Ameyaw kl ID – Mistrzostwo Polski z kadrą Mazowsze

Nina Malczewska z klasy 1c gimnazjum jest w pierwszej dwudziestce łyżwiarek figurowych w Polsce.

 

Natalia Sołtys, Aleksandra Woźniak, Jakub Skwiertniański z klasy 1c gimnazjum - zdobyli złoty medal w Pierwszych Szkolnych Mistrzostwach Europy U 14 w Smolball w Szwajcarii.

Osiągnięcia uczniów gimnazjum w I semestrze roku szkolnego 2016 / 2017.

  1. Mazowiecki Konkurs Kuratoryjny z Języka Polskiego

Laureatką konkursu została Kamila Szymańska z klasy 2b

Finalistką konkursu została Julia Olechowska z klasy 3a

  1. Mazowiecki Konkurs Kuratoryjny z Historii.

Laureatem konkursu został Michał Szewczak z klasy 1a

  1. Mazowiecki Konkurs Kuratoryjny z Wiedzy o Społeczeństwie.

Finalistą konkursu został Krzysztof Żochowski z klasy 3d

  1. Mazowiecki Konkurs Literacki Czytania ze Zrozumieniem.

III miejsce zajął Bartosz Romanowski z klasy 3b

  1. Szkolny konkurs na hasło promujące czytelnictwo.

I miejsce zajęła Kamila Szymańska z klasy 2b

II miejsce zajęły :Olga Niewiadomska z klasy 1d i Teresa Święćkowska z klasy 1c

III miejsce zajęła Karolina Kosecka z klasy 1b

Wyróżnienia:

Iza Zarzycka z klasy 2a i Karolina Leniv z klasy 1d

Osiągnięcia uczniów liceum w I semestrze roku szkolnego 2016 / 2017.

  1. Olimpiada Lingwistyki Matematycznej.

Do II etapu zakwalifikował się Filip Kruszyński z klasy IIIA


Osiągnięcia uczniów w II semestrze 2015/2016

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

Laureatka   - Lipińska Laura kl 3a

Międzynarodowy konkurs matematyczny „ Kangur”

Wyróżnienie- Kornatko Julia kl 2a

Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie ( eliminacje okręgowe)

Do II etapu zakwalifikowali się

1.       Gilewicz Kamil  kl 3a

2.       Kosecki Miłosz  kl 3a

 

Biblijny konkurs  Hieronymus

Laureatka:  Ostas Julia kl 3b

 

Ogólnopolski konkurs kreatywnego rozwiązywania problemów „ Odyseja Umysłu”

III miejsce zajęli

1.       Chojnacka Marta kl 3d

2.       Płocka Julia  kl 3d

3.       Kozak Maciej  kl 3a

4.       Kozłowska Agnieszka kl 3c

5.       Bernatek Agata kl 3c

6.       Wieteska Małgorzata kl II A

Konkurs plastyczny „ Coś niebieskiego „

III miejsce    Jabłkowski Kamil  kl 1d

 

Konkurs warszawski „ Turniej Jednego Wiersza”

II miejsce Julia Płocka  kl 3d

Wyróżnienie:  Paulina Kobierska  kl 3d

 

Konkurs Recytatorski „ Warszawska Syrenka”

Wyróżnienie:  Paulina Kobierska kl 3 d

Warszawski konkurs literacki „ Kijem w mrowisko”

Wyróżnienie : Julia Płocka kl 3 d

Dzielnicowy Konkurs „ Powstanie Warszawskie 1944r”

- recytacja

I miejsce  Laura Lipińska klasa 3 a

II miejsce Paulina Kobierska klasa  3 d

III miejsce Lena Słodkowska- Struzik klasa 2 a  i Alicja Rzążewska klasa 2a

-wokal

Wyróżnienie: Wiktoria Maciąg  klasa  2 b

 

Dzielnicowy konkurs literacki „ Ad Fontes”

II miejsce: Sowińska Joanna  klasa 3 b

Wyróżnienie Szymańska Kamila klasa  1 b

 

Szkolny konkurs literacki inspirowany twórczością Jana Twardowskiego

I miejsce: Płocka Julia  klasa   

II miejsce: Kobierska Paulina  klasa 3 d

III miejsce:  Lipińska Laura klasa 3 a

Wyróżnienia: Mikołajczyk Paula klasa   1 c , Szymańska Eliza klasa 3 d, Jędraszczak Anna klasa 1 d

Wagner Emilia   klasa 3 d, Szymańska Kamila  klasa 1 b, Lawenda Hanna klasa 1 d

 

Szkolny konkurs gramatyczno- językowy „ Z poprawną polszczyzną za pan – brat „

I miejsce:  Julia Ostas klasa 3b

II miejsce: Marianna Szefler  klasa  1 c

III miejsce: Julia Olechowska  klasa 2 a

Wyróżnienia:  Franciszek Mieteń  klasa 1 b, Joanna Sowińska   klasa 3b,    Emilia Wagner klasa  3 d, Laura Lipińska  klasa 3 a, Hanna Maliszewska klasa 1d, Julia Pyrzak klasa  3 a

 

Szkolny konkurs matematyczny „ Czar par „

Laureaci

Klasy I   -  Barbara Saczuk i Paula Mikołajczuk klasa 1c

Klasy II – Łukasz Skrzypkowski i Julian Ostrowski klasa 2 d

Julia Kornatko i Zofia Swendrak klasa  2 a

 

 

Lekka atletyka    -  Bieg na 400m

Mistrzostwo dzielnicy – Aleksandra Olbryś klasa 3b

 

Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej

II miejsce: Aleksandra Olbryś klasa 3 b, Nina Gajewska  klasa 3 b, Monika Szczepaniak klasa 3 b

Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeju

II miejsce : Aleksandra Olbryś klasa 3 b, Monika Szczepaniak klasa 3 b

Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych – sztafeta

II miejsce: Aleksandra Olbryś klasa  3 b

Mistrzostwa Dzielnicy w lekkiej atletyce

II miejsce  Aleksandra Olbryś klasa  3 b

Mistrzostwa polski w motocrossie

VI miejsce Konrad Dąbrowski klasa 2 a

Mistrzostwa Strefy Północnej w motocrossie

V miejsce Konrad Dąbrowski klasa 2 a

Mistrzostwa Polski młodzików w biegu na 100 m przez płotki

IX miejsce Julia Słocka klasa 2 a

 

Osiągnięcia uczniów w I semestrze 2015/2016

Olimpiada Polonistyczna – Konkurs Kuratoryjny

Do drugiego etapu przeszły:

1. Joanna Sowińska klasa 3b

2 . Laura Lipińska klasa 3a

Do trzeciego etapu przeszła

1 . Laura Lipińska klasa 3a

Konkurs kuratoryjny Hieronymus

Do drugiego etapu zakwalifikowały się

1. Sowińska Joanna klasa 3b

2. Ostas Julia klasa 3b

Konkurs literacki o zdrowiu dla szkół bielańskich

Nagrody w konkursie otrzymali

1. Wyrzykowski Jan klasa 3c

2 Szymańska Kamila klasa 1b

Turniej Jednego Wiersza- konkurs warszawski

1 . II miejsce Julia Płocka klasa 3d

2 . wyróżnienie Paulina Kobierska klasa 3d. 

Przegląd Piosenki Angielskiej

Wyróżnienie otrzymali

1. Julia Daniłkiewicz klasa 3d

2. Paulina Kobierska klasa 3d

Sukcesy sportowe:

II miejsce na Bielanach -Gimnazja w Piłce nożnej

1. Bartek Grzybowski kl.3a
2. Mateusz Sulima kl.3a
3. Miłosz Kosecki kl.3a
4. Michał Nawrocki kl.3a
5. Maciej Sobota kl.1c
6. Bartek Kacperski kl.3b
7. Adam Tyrakowski kl.2c
8. Kacper Skonieczny kl.2c
9. Kacper Kołodziejek kl.2c
10.Mateusz Górski kl.2d

II miejsce na Bielanach w biegach przełajowych dziewcząt-sztafeta

1. Julia Słocka klasa 2a
2. Karolina Jankowska klasa 2a
3. Zuzanna Pudło klasa 2b
4. Marta Chojnacka klasa 3d
5. Alicja Rzążewska klasa 2a
6. Aleksandra Olbryś klasa 3b
7. Maria Rogalska klasa 2d
8. Zofia Swendrak klasa 2a
9. Aleksandra Wierzbowska klasa 1c
10. Wiktor Warenik klasa IIID LO

Biegi Przełajowe chłopców (Mistrzostwa Bielan )

1. II miejsce Grzybowski Bartek klasa 3b

2. IV miejsce Różański Mateusz klasa 1d
3.VI miejsce Warenik Wiktor klasa klasa IIID L.O.



II miejsce w Mistrzostwach Bielan w tenisie stołowym

1.Zuzanna Gałązka klasa 2c

2. Wiktoria Sylwestrzak klasa 2c

3.Alek Michalczyk klasa 1d

4. Hubert Matyjak klasa1c


Uczniowie szkoły zajęli:
II miejsce w Mistrzostwach Bielan w unihokeju chłopców.

II Miejsce w Mistrzostwach Bielan w unihokeju dziewcząt.

II Miejsce w Mistrzostwach Bielan w piłce ręcznej chłopców.

II Miejsce w Mistrzostwach Bielan w piłce ręcznej dziewcząt.

II Miejsce w Mistrzostwach Bielan w koszykówce dziewcząt.

 
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013.
 
GIMNAZJUM
Konkursy kuratoryjne w roku szkolnym 2012/2013
 
Laureaci:
Historia:
Kacper Pyciarz kl. 3a
Geografia:
Karol Umiastowski kl. 3a
Mikołaj Głasek z klasy 3a został laureatem konkursu kuratoryjnego
''Bądź sobą - szukaj własnej drogi. Janusz Korczak''
Finaliści:
Historia:
Aleksander Mróz kl. 2a
Geografia:
Kacper Kacprzak kl. 3a
Język niemiecki:
Katarzyna Górka kl. 3c 
Chemia:
Kamil Szostak kl. 3d

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP