Dyrektor szkoły: Anna Pawłowska.
Zastępcy:
- Jolanta Hincz,
- Marcin Brzostek.
Język polski:
- Agnieszka Kobus (wychowawca 4e),
- Elżbieta Krawczyk (wychowawca 4c),
- Katarzyna Szczudlińska (wychowawca 3b),
- Marcin Brzostek,
- Anna Wojtal (wychowawca 2bw),
- Joanna Jankiewicz (wychowawca 3f),
- Kamil Biały.
Język angielski:
- Wioleta Arlotti (wychowawca 2f),
- Małgorzata Kaczmarek (urlop),
- Regina Kaźmierczuk,
- Anita Kruk-Łycyniak,
- Marta Chojecka (wychowawca 2e1),
- Małgorzata Piekut,
- Izabela Eisfeld-Kosińska,
- Wioletta Kokocińska,
- Ewa Grabowska (wychowawca 2e),
- Marta Fudali.
Język niemiecki:
- Marta Jurgiel-Kawczyńska (wychowawca 1f),
- Jolanta Kotnowska (wychowawca 2dn).
Język włoski:
- Agnieszka Szołkowska,
- Jolanta Kotnowska.
Język hiszpański:
- Magdalena Ortega-Leciejewska (wychowawca 1b),
- Maria Strus (wychowawca 1e),
- Renata Chrabańska,
- Joanna Byszewska,
- Chwalisz Joanna,
- Stachowska Joanna,
- Alicja Fijałkowska-Myszyńska.
Historia:
- Krzysztof Budnik (wychowawca 3dh, Rzecznik Praw Ucznia XCIV LO),
- Maria Dzisiewska,
- Małgorzata Lasota-Kraska (wychowawca 3e),
- Ireneusz Suliga (wychowawca 2bh),
- Anna Soboń (wychowawca 1a),
- Małagocki Maciej,
- Zielińska Małgorzata.
Historia i teraźniejszość:
- Krzysztof Budnik,
- Małgorzata Lasota-Kraska,
- Małagocki Maciej,
- Zielińska Małgorzata.
Wiedza o społeczeństwie:
- Krzysztof Budnik,
- Małgorzata Lasota-Kraska,
- Anna Soboń.
Biologia:
- Anna Mielcarek (wychowawca 3c),
- Maria Obrusiewicz (wychowawca 3a),
- Monika Maliszewska.
Geografia:
- Anna Jackiewicz (wychowawca 1dh),
- Łukasz Ratajczak,
- Agata Skirzyńska-Borzym,
- Marta Połczyńska.
Chemia:
- Aleksandra Wasążnik (urlop),
- Grażyna Rostkowska,
- Hanna Elak,
- Bartosz Kacprzak (wychowawca 1c).
Fizyka:
- Karolina Magdziarz,
- Anna Jacher-Cebula,
- Anna Paczos.
Matematyka:
- Magdalena Gradek (wychowawca 4d),
- Martyna Adamek,
- Renata Palmowska (wychowawca 2dh),
- Anna Tłokińska (wychowawca 2a),
- Agata Drewnik (wychowawca 1dn),
- Dorota Putowska,
- Sylwester Czekaj.
WDŻ:
- Anna Mielcarek.
Edukacja dla bezpieczeństwa:
- Anna Muszalska (wychowawca 4b).
Podstawy przedsiębiorczości:
- Anna Jackiewicz,
- Anna Soboń,
- Elżbieta Zakrzewska.
Religia:
- Mateusz Krawczyk,
- ks Krzysztof Lichota.
Wychowanie fizyczne:
- Karina Adamska (wychowawca 2dn),
- Urszula Kisiel (wychowawca 2c),
- Agnieszka Ziendara (wychowawca 2dh1),
- Paulina Saczuk-Michalik,
- Wiesław Dulewicz (wychowawca 4a),
- Piotr Kania (urlop),
- Rafał Tłokiński (wychowawca 4f),
- Robert Tańczyński.
Informatyka:
- Jolanta Hincz,
- Elżbieta Czerwonka,
- Rafał Tłokiński.
Muzyka:
- Agnieszka Szołkowska
Pedagog:
- Marta Kozłowska,
- Marcin Błaszczak (urlop).
- Agnieszka Oblekowska
Pedagog specjalny:
- Jolanta Czerwińska
Psycholog:
- Marta Wilk.
Biblioteka:
- Ewa Kolosa,
- Małgorzata Wesołowska,
- Joanna Pęcikiewicz,
- Jolanta Prusińska .