Nauczyciele
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.

Dyrektor szkoły: Anna Pawłowska

Zastępcy: Jolanta Hincz, Marcin Brzostek

Język polski: Małgorzata Brudzińska, Agnieszka Kobus, Agnieszka Łazowska, Wioletta Paszkowska, Zofia Piotrowska, Sylwia Heleszko, Katarzyna Szczudlińska (reedukator), Marcin Brzostek

Język angielski: Wioleta Arlotti, Małgorzata Kaczmarek, Regina Kaźmierczuk, Anita Kruk -Łycyniak, Anna Alataiwi, Małgorzata Piekut, Beata Żywica-Ciacek, Ewa Grabowska, Ortega-Leciejewska Magdalena

Język francuski: Bożena Zahorska

Język niemiecki: Marta Jurgiel, Ewa Karcz, Jolanta Kotnowska, Katarzyna Wildner

Język włoski: Agnieszka Szołkowska, Luca Galvani

Język rosyjski: Elżbieta Łuksza-Palankiewicz

Język hiszpański: Ortega-Leciejewska Magdalena

Historia i WOS: Krzysztof Budnik, Maria Dzisiewska, Małgorzata Lasota-Kraska, Ireneusz Suliga, Trzmiel Anna

Biologia: Anna Mielcarek, Maria Obrusiewicz

Geografia: Danuta Gańska -Wissuwa, Anna Jackiewicz

Chemia: Grażyna Rostkowska, Bartosiewicz Aleksandra

Fizyka: Hanna Chmielewska, Karolina Magdziarz

Matematyka: Renata Gołębiowska, Ewa Kośka, Magdalena Serafin, Wioletta Sztobryn, Jolanta Zawalska, Zbigniew Cieplik, Sylwester Czekaj, Zduńczyk Jolanta

Zajęcia artystyczne: Marzena Ocias

WDŻ: Anna Mielcarek

Edukacja dla bezpieczeństwa: Anna Muszalska

Podstawy przedsiębiorczości: Anna Muszalska, Anna Jackiewicz

Religia: Iwona Dołęga, Agnieszka Jagieło, Anna Nałęcz-Dzikowska, Elżbieta Grądzka, ks. Tomasz Lis

Wychowanie fizyczne: Karina Adamska, Katarzyna Adamus, Wojciech Dulewicz, Urszula Kisiel, Piotr Kania, Roman Mont, Rafał Tłokiński

Informatyka: Piotr Dobrzański, Anna Muszalska

Muzyka: Agnieszka Szołkowska

Pedagog i psycholog: Marta Kozłowska, Joanna Cymer, Marcin Błaszczak, Aleksandra Minc

Biblioteka: Ewa Kolosa, Małgorzata Wesołowska, Katarzyna Witkowska

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP