Oferta liceum
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
drzwi do kariery.

Grudzień to taki czas, kiedy nasze serca chętniej otwierają się na potrzeby innych ludzi. Mikołaj, Gwiazdka sprawiają, że każdy z nas chociaż na chwilę chce zostać Mikołajem i sprawić radość innym. W naszej szkole odbyła się zbiórka darów dla dzieci ze Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie. Jak zwykle nasi wspaniali uczniowie nie zawiedli! Udało się zebrać dużą ilość zabawek, gier planszowych, książek i artykułów papierniczych, które zostały przekazane do Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie dnia 18 grudnia 2017 roku. Był to wyjątkowy dzień dla małych pacjentów, którzy mogli nacieszyć się atrakcjami przygotowanymi przez młodzież naszej szkoły. Wszystkich osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.

Klasa II C LO

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP