Szkoła
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.

8 czerwca byliśmy z teatrzykiem "Maczek" w Szpitalu Dziecięcym "Niekłańska" z przedstawieniem "Królewna na ziarnku grochu". Graliśmy pierwszy raz w składzie głównie z uczniów gimnazjalnych (klasa  2 A), pomagali też licealiści z klasy IC. Udało się naprawdę dobrze, p. K. Szczudlińska zdołała przewieźć bez szwanku całą grupę metrem i autobusami, a dekoracje dotarły "w towarzystwie" p. K. Witkowskiej także w całości. Był sukces. Brawa. Wiwaty. Przede wszystkim jednak chore dzieciaki dobrze się bawiły. Po przedstawieniu widzowie brali udział w konkursie i warsztatach plastycznych, dzieci mogły zrobić sobie korony z przygotowanych przez naszych uczniów elementów.

Akcję zrealizowaliśmy w ramach programu "Teatrzyk Maczek przedstawia”

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP