Szkoła

 

26 stycznia 2019 roku uczniowie XCIV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Stanisława Maczka bawili się na studniówce w Hotelu Lord w Warszawie. Wszyscy tegoroczni maturzyści z niecierpliwością wyczekiwali tego wieczoru. Liczyli na dobrą zabawę podsumowującą ich trzyletnią naukę oraz dwumiesięczne przygotowanie do poloneza. Zabawę poprzedziły pamiątkowe zdjęcia klasowe, oficjalne przemówienie Pani Dyrektor oraz podziękowania złożone przez  rodziców i uczniów.
Po odtańczeniu poloneza, który w tym roku odbył się w trzech turach, wszyscy głodni zasiedliśmy do stołów. Przygotowane przekąski, dania główne oraz desery smakowały wybornie. Następnie rozpoczęła się zabawa wraz z DJ-em, który puszczał kawałki wcześniej przez nas wybrane. Bawiliśmy się wraz z nauczycielami do samego rana. W trakcie trwania imprezy odbył się pokaz filmów nakręconych przez poszczególne klasy. Każdy był inny i w zabawny sposób przedstawiał nasze wspomnienia szkolne.

Podsumowując, zabawa była doprawdy udana i na pewno przerosła oczekiwania wielu osób. Zostanie ona w naszej pamięci na długo. Wszyscy bawiliśmy się super.


Bartosz Rzepiński

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP