Szkoła

Świąteczny czas....

20.12 w naszej szkole odbyło się świąteczne przedstawienie wprowadzające w świąteczną atmosferę. Przygotowała je klasa 3C gimnazjum. Całemu wydarzeniu towarzyszyła świąteczna aura oraz przyjemna atmosfera. Uczniowie przywdziali odświętne ubrania i przynieśli ze sobą świąteczne gadżety. Rozbrzmiały kolędy i świąteczne piosenki w różnych językach. Czas umilały wspaniałe występy artystyczne uczniów naszej szkoły. 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć
Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi oraz Wam koleżanki i koledzy
aby świąteczny czas przepełniony był radością,
ciepłem i rodzinną atmosferą.
Niech przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków oraz energię i pomyślność na cały następny 2019 rok.

Samorząd Uczniowski
   
   
   
   
   
   

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP