Szkoła
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
drzwi do kariery.

   

 Kolejny raz uczniowie i nauczyciele z „Maczka” wzięli udział w zbiórce książek dla szpitalnych bibliotek. W tym roku zebraliśmy 130 książek: pięknie ilustrowane bajki dla dzieci i ciekawe tytuły znanych autorów dla dorosłych czytelników  (wszystkie książki w idealnym stanie). Jak zwykle ekipa „Maczka” nie zawiodła, przyłączając się do tej pożytecznej formy pomocy innym.     Twórcy akcji „zaczytani.org” piszą w swoich ogłoszeniach, że w czasie kolejnych lat udało się zebrać tysiące książek. W tym roku, po zbiórce w kilku dużych miastach,  chcą oni założyć sto nowych bibliotek dla pacjentów w szpitalach.  Wszystkie zebrane w naszej szkole książki zostały przekazane do punktu zbiórki wyznaczonego przez organizatorów akcji. 

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy dołączyć do ogromnej, ogólnopolskiej grupy „zaczytanych”.   

http://zaczytani.org/


BIBLIOTEKA

  

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP