Szkoła
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
drzwi do kariery.

 

W dniu 21 marca odbył się w naszej szkole "Słowiański Dzień Wiosny". Wszystkie klasy licealne musiały przebrać jednego ucznia za słowiańską postać wylosowaną wcześniej. Po zaprezentowaniu się wszystkich klas zwycięzcami konkursy zostały klasy Ib z przebraniem Diabła Boruty oraz IIb z Rusałką, które otrzymały talon na balon. Konkurs przeplatany był wystąpieniami uczniów z przeglądu piosenki międzynarodowej. Kolejnym punktem uroczystości był quiz wiedzy, w którym brało udział dwóch przedstawicieli każdej klasy. Do finału przeszły cztery klasy. Wydarzenie organizowała klasa IIe.

Opracowała  Magda Glimos.

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP