Szkoła
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
drzwi do kariery.

SPOTKANIE WIELKANOCNE

28 marca 2018 r.  odbyło się kolejne, tradycyjne, „MACZKOWE” Spotkanie Wielkanocne. Dyrekcja i zgromadzeni pracownicy szkoły jak zwykle serdecznie powitali zaprzyjaźnionych Gości ze Stołecznego Środowiska 1. Polskiej Dywizji Pancernej – naszych drogich „Maczkowców”.  W udekorowanej czytelni wszyscy zostali zaproszeni do wielkiego, odświętnie nakrytego stołu, na którym zgromadzono piękne potrawy wykonane przez nasze koleżanki i kolegów. Po raz kolejny nasi utalentowani uczestnicy przygotowali dania na zadany temat. Hasło tegorocznego spotkania to: „JAJO NIEPODLEGŁOŚCI” (1918-2018), mające przypominać o setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Zadania postawione twórcom to: - wykorzystanie koloru białego i czerwonego, - nawiązanie do wydarzeń, postaci historycznych, - nadanie potrawom ciekawych, związanych z tematem tytułów. Wszyscy wywiązali się wspaniale (zob. zdjęcia). Przyniesione potrawy były efektowne, starannie wykonane, świetnie wpisujące się w temat i na koniec, co równie ważne – smaczne! Uczestnicy zostali odznaczeni przez organizatorów medalami „MACZEK” 2018.

Drugim tematem rocznicowym było 15-LECIE  „Maczkowych” Spotkań Wielkanocnych. Stały się one bardzo miłą tradycją szkoły. Przez ten czas mieliśmy okazję podziwiać ponad 250 uczestników i co za tym idzie próbować ponad 250 ich kulinarnych dokonań. Zawsze świetnie spełniały one wymogi tematu wymyślonego na dany rok (np. Wielkanoc w stylu folk, w mundurze, w kolorach tęczy, medialna, sportowa, literacka i wiele innych). Były dyplomy, nagrody i wdzięczność Gości.

W tym roku uczestnicy otrzymali medale „ZŁOTY MACZEK” 2004-2018. Były one wyrazem podziękowania organizatorów dla Tych, którzy w ciągu minionych 15 lat brali udział we wszystkich lub prawie wszystkich wyzwaniach tematycznych  i robili to w sposób imponujący. Nasi nagrodzeni pozowali do wspólnych zdjęć. Wszystkie pamiątkowe materiały trafiły do kroniki tych spotkań. Na zakończenie wszyscy zebrani  życzyli sobie wzajemnie wspaniałych Świąt Wielkanocnych i równie miłego spotkania w przyszłym roku.  

                                                                                                    Zespół Biblioteki

               

Oczywiście smakołyków było bez liku....

 

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP