Szkoła
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.
Współpraca z uczelniami.
drzwi do kariery.

10 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się bal dla klas trzecich gimnazjum. Zabawa trwała od godziny 17 do 22. Impreza składała się z dwóch części, pierwszej - oficjalnej przeznaczonej dla wszystkich nauczycieli i rodziców oraz drugiej - kameralnej, w której uczestniczyli już tylko nauczyciele i uczniowie. Nastolatkowie wyglądali elegancko - chłopcy przyszli w garniturach, natomiast dziewczyny - w wieczorowych sukienkach. Rodzice byli podekscytowani uroczystością. Po zebraniu się gości w sali gimnastycznej głos zabrali przedstawiciele trzecioklasistów, podzielili się refleksją na temat lat spędzonych w szkole oraz nakreślili swe plany na przyszłość. Słowa podziękowania skierowane do dyrekcji i nauczycieli wygłosili rodzice, a po przemówieniu Pani dyrektor rozpoczął się polonez.

 

Po skończeniu się tańca uczennice zaprezentowały autorski układ choreograficzny do piosenki "Swish" Katy Perry, a następnie Zuzia Sokoluk z klasy 3d dała pokaz swego talentu muzycznego, odgrywając na perkusji piosenkę Marka Ronsona "Uptown Funk". Po zakończonych występach uczniowie udali się na pierwsze piętro szkoły, gdzie rozpoczęła się dyskoteka z muzyką przygotowaną przez didżeja. Uczniowie mieli poczęstunek, który przygotowali pracownicy szkolnej stołówki, a później można było zjeść również pizzę. Wszystkie potrawy były bardzo smaczne. Trzecioklasiści świetnie bawili się przy akompaniamencie utworów, o których odtworzenie mogli poprosić. Po kilku godzinach wspólnej zabawy na salę wniesiono tort, którego pierwszy kawałek uroczyście ukroili Pani i Pan dyrektor. Tort wszystkim smakował i po zjedzeniu powrócono do wspólnej zabawy. O godzinie dwudziestej drugiej ,niestety ,bal dobiegł końca, po uczniów przybyli rodzice.

W kolejnych dniach młodzież wspominała imprezę bardzo dobrze i żałowała, że skończyła się tak szybko.

Alicja Siuda

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP