Szkoła
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.

Uczniowie naszej szkoły z klas 2a (gimnazjum) i IIA (LO) wraz z wychowawcami Martą Jurgiel-Kawczyńską i Karoliną Magdziarz wzięli udział w uroczystościach z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, które miały miejsce w sobotę 11 listopada przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego na terenie AWF-u. W przeddzień uroczystości młodzież ww. klas przygotowała uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, który poprowadziła uczennica klasy 2a - Zoja Zicz. Uczniowie: Oliwia Opara, Natalia Pożoga, Gabriela Targońska, Damian Baraniak, Jan Matłosz, Aleksander Opara, Michał Szewczak, Kamil Szmigiel, Wojciech Zdyb (2a) oraz Ignacy Łopuszyński i Brunon Malec (IIA) przypomnieli drogę do niepodległości ojczyzny, recytując przy tym wiele patriotycznych wierszy. Uczennice: Natalia Pożoga (2a) oraz Anna Wawro i Maria Żółciak (IIA) zaśpiewały przy akompaniamencie uczniów kl. II A1 LO, Karoliny Wierczyńskiej (gitara) i Antoniego Soszyńskiego (pianino), wzruszające pieśni o niepodległości i wolności. Scenariusz apelu przygotowały Katarzyna Wildner i Jolanta Kotnowska, a całość jego realizacji koordynowała Marta Jurgiel-Kawczyńska.

(J. Kotnowska)

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP