Szkoła
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.

W dniu 13 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Samorządy gimnazjum i liceum pod opieką pani Wioletty Paszkowskiej zorganizowały uroczystość rozdania Stanisławów 2017. Stanisławy to nazwa pochodząca od imienia patrona szkoły gen. Stanisława Maczka. Te wyróżnienia w wielu bardzo oryginalnych kategoriach przyznawane są od ubiegłego roku przez uczniów dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły. Uroczystość rozpoczęła się od koncertu szkolnej pianistki Marianny Szefler z kl. 3c gimnazjum, która zagrała fragmenty Jeziora Łabędziego Piotra Czajkowskiego. W przerwie między rozdaniem nagród usłyszeliśmy także piosenkę Emy Winehouse Valerie zaśpiewaną przez Zuzannę Górnik tegoroczną maturzystkę z klasy 3B. Wyróżnieni Stanisławami laureaci jak prawdziwe gwiazdy Hollywood, krocząc po czerwonym dywanie, który został umieszczony na szkolnym patio, odebierali dyplomy wręczane przez uczniów. Każde wyróżnienie było poprzedzone żartobliwym komentarzem zawierającym uzasadnienie przyznania tytułu. Oprócz tego uczniowie w podziękowaniu dla wszystkich Nauczycieli i Pracowników szkoły przygotowali słodką niespodziankę.

Natalia i Kacper kl. 2F

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP