Szkoła
Nasza szkoła
wejście główne
Profesjonalne zajęcia sportowe.
na profesjonalnym obiekcie.
Rowerem do szkoły.
szybko i bezpiecznie.
Lubimy się uczyć.
pogłębiamy wiedzę.

Uwaga z miesięcznym opóźnieniem, ale jednak rusza w naszej szkole kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Kreatywnego Rozwiązywania Problemów - ODYSEJA UMYSŁU. Szkołę mogą reprezentować dwie drużyny w dwóch grupach wiekowych: młodsza II gr. wiekowa to uczniowie klas 1,2 gimnazjum, starsza III gr. wiekowa to uczniowie klas 3 gimnazjum i wszystkich klas liceum. Zainteresowanych zapraszam na spotkanie 5 listopada (sobota) o godz. 10.00 do sali 102. Informacje o konkursie można znaleźć na stronie odyseja.pl. Znajdziecie tam również streszczenia tegorocznych zadań. Polska młodzież należy do czołówki światowej. W ubiegłym roku Polskie drużyny zdobyły w Stanach Zjednoczonych łącznie aż jedenaście pucharów, w tym cztery złote, trzy srebrne, dwa brązowe oraz dwie prestiżowe nagrody Ranatra Fusca za Wybitną Kreatywność. 

Zapraszam
Koordynator i trener Odysei Umysłu Marzena Ocias

Budżet Partycypacyjny

CKE

BIP